Sat May 4

SPFL.Premiership - 35

tbc

SPFL.Lge.1 - 36

Cove.R - Edin.City

Falkirk - Alloa

Hamilton - Kelty

Montrose - Q.of.South

Stirling.A - Annan

SPFL.Lge.2 - 36

Bonnyrigg - Forfar.A

E.Fife - Spratans

Elgin - Clyde

Peterhead - Dumbarton

Stranraer - Sten`semuir


SJFA.Midlands.Lge - 1430

Arbroath.Vic - Kirrie.Th

Downfield - C.Angus

E.Craigie - Blairgowrie

Forfar.United - Violet

Forfar.WE - North.End

Letham - Carnoustie

Harp - Tayport

Scone.Th - Brechin.Vic


EoS- Premier - 1430

Crossgates - Dunbar.Un

Haddington - Jeanfield.Sw

Hutchison.Vale - Hill.of.Beath

Inverkeithing - Glenrothes

Kinnoull - Broxburn

Musselburgh - Dundonald.B

Penicuik.A - Sauchie

Tynecastle - Luncarty

EoS - Div.1 -

Arniston - Leith.Athletic

Blackburn.U - Newtongrange

Camelon - Preston.A

Dunipace - Kirkcaldy&D

Lochore - H.Watt.Univ

VoLeithen - St.Andrews

Whitehill.W - Oakley.Un

EoS - Div.2 -

Armadale - Thornton.Hibs

Bo`ness.Ath - Burntisland

Coldstream - Dalkeith.Th

Edin.College - Edin.United

Edin.South - Tweedmouth

Ormiston - Easthouses

Peebles.R - Newburgh

Stirling.Univ - Kennoway.SH

EoS - Div.3 -

Bathgate - W.Calder.Un

Hawick - Harthill

Livingston.Un - Stoneyburn

Lochgelly.A - Linton`spurs

Pumpherston - Fauldhouse


WoSFL.Premier -               1400

Auchinleck - Pollok

Beith - Troon

Benburb - Gartcairn

Clydebank - St.Cadocs

Darvel - Meadow.X1

Glenafton - K.Rob.Roy

Hurlford.Un - Arthurlie

Largs.Th - Cumnock

WoSFL.Div.1 -          

Johnstone.B - Kilbirnie

Kilwinning - Neilston

Maybole - Cambuslang

R.Glencairn - Shotts.BA

St.Rochs - Drum.United

Thorniewood - Ashfield

Whitletts.V - Blantyre.V

WoSFL.Div.2 -        

A.Winton.R - Caley.Locos

Bonnyton.Th - Larkhall.Th

Cumb.United - Craigmark

G.Perthshire - Wishaw

Glas.Univ - Muirkirk

Maryhill - St.Anthonys

VoClyde - Forth.Wands

WoSFL.Div.3 -          

Ardeer.Th - Bellshill.Ath

Finnart - Threave.Rovs

Glas.United - Girvan

Kello.Rovs - Dalry.Th

Lanark.Un - VoLeven

Lesmahagow - West.Park

WoSFL.Div.4 -        

Camp.Pupils - Saltcoats.V

EK.Thistle - Eglinton

Glenvale - St.Peters

Rossvale - BSC.Glasgow

R.Albert - Newmains

Thorn.Ath - Carluke.Rovs


SJFA.North.Premier - 1400

Buchanhaven - Culter

Colony.park - Hermes

Dyce - Maud

Fraserburgh - Br.of.Don

Newmachar - Ellon.Un

Stoneywd`vale - Rothie.R

Sunnybank - St.Ninian

SJFA.North.Champs -

Forres.Th - Burghead.Th

Glentanar - Deveronside

H.Russell - Dufftown

Islavale - Bks.o`Dee.jnr

Lossie.Un - St.Ternan



Sun May 5

Uefa Womens.17.Finals - Sweden

Sweden - France 1430

England - Norway 1200


SPFL.Premiership - 35

tbc


SAFA.East.Sun.Trophy - s-final 

Checkbar - Kincorth           Falkirk 1530

Edin.Caley - M`bank.Wed. Falkirk 1200


SWPL.1 -

Glas.City - Hibs 1610

Hamilton - Aberdeen 1600

Hearts - Partick.Th 1500

Montrose - Motherwell 1300

Spartans - Dundee.Un

SWPL.2 -

Boroughmuir - St.Johnstone 1400

Gartcairn - Livingston

Glas.Women - Stirling.Univ

Q.Park - Kilmarnock


SWF - Championship -

Dryburgh - Morton 1500

Renfrew - Hutchison.Vale



Mon May 6

Uefa Womens.17.Finals - Sweden

Spain - Portugal 1730

Poland - Belgium 1430


SWPL.1 -

Rangers - Celtic 1200 sky


EoS - Div.3 -

Stoneyburn - Hawick 1930



Tue May 7

Copa.Libertadores - grps 4

Universitario - Junior 0300

Palestino - Flamengo 0100

Dep.Tachira - Libertad

Nacional - River.Plate

Caracas - Penarol 2300

Rosario.Central - At.Miniero


Copa.Sudamericana - grps 4

Always.Ready - Def&Justica 0300

Sport.Ameliano - Danubio 0130

Allianza.Petrolero - Cruziero

Cesar.Vallejo - Inde.Medellin 0100

R.Tomayapo - Inter.P.Alegre

Nacional - Corinthians 2300

Racing.CM - Argentinos


UEFA.CL - s/f -2

tbc


WoSFL.Div.1 -                    1900

Kilbirnie - Shotts.BA

Maybole - Johnstone.B

WoSFL.Div.4 -        

Newmains.Un - BSC.Glasgow


EoS - Div.1 -

Oakley.Un - Kirkcaldy&D. 1930

EoS - Div.2 -

Edin.United - Bo`ness.Ath

Kennoway.SH - Ormiston.Pr


SJFA.North.Premier - 1900

Stonehaven - Dyce

Br.of.Don - East.End 1930

Hermes - Buchanhaven

Newmachar - Culter

Rothie.Rovs - Colony.park



Wed May 8

Uefa Womens.17.Finals - Sweden

Sweden - England 1730

Norway - France 1430


Copa.Libertadores - grps 4

Millionarios - Bolivar 0300

Botafogo - LDU.Quito 0130

Cobresal - Sao.Paulo

Allianza.Lima - C.Porteno 0100

Huachipato - Gremio 2300

Talleres - Barcelona


Copa.Sudamericana - grps 4

Trinidense - Bocva.Jnrs 0130

Cuiaba - Metropolitanos 0100

Nac.Potosi - Fortaleza

Rayo.Zuliano - A.Parana`se 2300

Sp.Luqueno - Coquimbo


UEFA.CL - s/f -2

tbc


WoSFL.Premier -               1915

Arthurlie - Hurlford.Un

Largs.Th - Auchinleck.T

Cumnock - Darvel

WoSFL.Div.2 -                    

Cumb.United - Wishaw

Forth.Wands - VoClyde

Maryhill - Larkhall.Th

WoSFL.Div.3 -                    

Ardeer.Th - Greenock

Bellshill.Ath - Lanark.Un

VoLeven - Lesmahagow

Kilsyth.Ath - Dalry.Th

Threave.Rov - Kello.Rov

WoSFL.Div.4 -        

EK.Thistle - Camp.Pupils


EoS - Div.1 -

St.Andrews - Whitburn 1945

Lochore.W - Arniston.R 1930

EoS - Div.2 -

Burntisland - Edin.South

Thornton.Hibs - Easthouses

EoS - Div.3 -

Edin.Comm - Pumpherston

Linton`spurs - Harthill

Livingston.Un - Fauldhouse

Stoneyburn - Hawick


SJFA.Midlands.Lge - 1900

Carnoustie - Tayport

St.James - North.End

Violet - Downfield



Thu May 9

Uefa Womens.17.Finals - Sweden

Spain - Poland 1430

Belgium - Portugal 1200


Copa.Libertadores - grps 4

The Strongest - Estudiantes 0100

Colo.Colo - Fluminense

San.Lorenzo - Inde.del.Valle 2300

Liverpool - Palmeiras


Copa.Sudamericana - grps 4

Dep.Garcilaso - Lanus 0300

Uni.Catolica - Un.La.Calera

Bragantino - Racing.Club 0100

Belgrano - Delfin 2300


Europa.Lge - s/f- 2

tbc


Conference.Lge - s/f- 2

tbc



Fri May 10

SWPL.1 -

Hibs - Hearts tbc


CAS.18.Elite.Lge -                1900           

tbc


CAS.18.Performance.Lge - 1900

tbc


East.Reg.35- Fife - 1930

tbc

East.Reg.35- Dundee/Angus 1930

tbc


Central.35.Reg.1 - 1900

tbc

Central.35.Reg.3 - 1900

tbc

Central.35.Reg.4 - 1900

tbc

Make a free website with Yola